SESSIONS

Upcoming Sessions

RUNDAMENTAL X ASICS KOŞU

20 April, Saturday

EARTH DAY KOŞUSU

22 April, Monday

 

Session History

RDM THURSDAY TARABYA

RDM THURSDAY TARABYA

17 April 2024, Wednesday
RDM TRACK X BTCTURK BOĞA KOŞUSU

RDM TRACK X BTCTURK BOĞA KOŞUSU

16 April 2024, Tuesday
ASICS X RUNDAMENTAL: CADDEBOSTAN

ASICS X RUNDAMENTAL: CADDEBOSTAN

9 April 2024, Tuesday
RDM WILD AYVAT BENDİ

RDM WILD AYVAT BENDİ

7 April 2024, Sunday
RUNDAMENTAL X ASICS: GARMIN TÜRKİYE

RUNDAMENTAL X ASICS: GARMIN TÜRKİYE

4 April 2024, Thursday
RDM TRACK: MALTEPE SAHİL KENAN ONUK ATLETİZM PİSTİ

RDM TRACK: MALTEPE SAHİL KENAN ONUK ATLETİZM PİSTİ

2 April 2024, Tuesday
RDM WILD FATİH ORMANI

RDM WILD FATİH ORMANI

31 March 2024, Sunday
RUNDAMENTAL X ASICS: ATATÜRK KENT ORMANI

RUNDAMENTAL X ASICS: ATATÜRK KENT ORMANI

28 March 2024, Thursday
RDM TRACK: MALTEPE SAHİL KENAN ONUK ATLETİZM PİSTİ

RDM TRACK: MALTEPE SAHİL KENAN ONUK ATLETİZM PİSTİ

26 March 2024, Tuesday
RDM WILD AYVAT BENDİ

RDM WILD AYVAT BENDİ

24 March 2024, Sunday
RUNDAMENTAL X ASICS KOŞU

RUNDAMENTAL X ASICS KOŞU

23 March 2024, Saturday
RDM THURSDAY HUSH HOSTEL

RDM THURSDAY HUSH HOSTEL

21 March 2024, Thursday