Mart ayında koşulara ara verdiğimizden bu yana, evde antrenman yapmak, zinde kalmak ve en önemlisi de ekip olarak (yine) bir arada vakit geçirmek bizim için çok değer kazandı. İki üç kişi olarak başladığımız Zoom antrenmanlarına katılım arttıkça, bu güzel hareketi neden herkesle paylaşmayalım ki dedik. Bu yüzden, RDM Loyalty Challenge uygulamamızı 1-15 Mayıs tarihleri arasında dijital ortama taşıyoruz. 1 Mayıs Cuma gününden itibaren RUNDAMENTAL antrenman ve koşu koçu Milli Atlet @yarenacar1 ile RDM Only Strength, ekibimizin yoga eğitmeni @asu_ctn ile RDM Only Yoga seansları haftanın 7 günü boyunca sürecek. 1-15 Mayıs tarihleri arasında en çok antrenmana katılıp kendine #MeydanOku’yan 1 kişiye çok güzel hediyelerimiz var. #EvdeAntrenman ‘larda giyebileceğin harika bir PUMA antrenman ayakkabısı ve sürpriz ürünlerden oluşan Red Bull Challengers kiti senin olabilir. Katılım kurallarını challenge süresince Instagram hesabımızda hikayelerde bulabilirsin.

Şimdiden bol şans!

  1. Red Bull Project: Pro sporcularının antrenman programlarından ilham alan ve #EvdeKal sürecinde her gün antrenman yapan ve kendine #MeydanOku’yan herkese açıktır.
  2. Evde antrenmanlara hazırlanmak için Red Bull Project: Pro sporcularının antrenman programlarından ilham alabilirsiniz. redbull.com/projectpro
  3. 1-15 Mayıs tarihleri arasında; en çok RUNDAMENTAL online antrenmanına katılmış olmak gereklidir.
  4. Antrenmanlar Zoom uygulamasından yapılacaktır.
  5. Antrenmanlar; yoga, kuvvet antrenmanı ve esneme antrenmanlarını kapsamaktadır.
  6. Antrenman saatleri ve katılım linki her gün RUNDAMENTAL Instagram hesabı, hikayelerden duyurulacaktır.
  7. Her antrenman sonrası, katılımınızı kanıtlayan bir selfie ekran görüntüsü ile; @rundamental , @redbulltr ve @pumaturkiye hesaplarını etiketleyerek,  #EvdeAntrenman ve #MeydanOku hashtaglerini kullanarak hikaye paylaşımı yapmak gerekmektedir.
  8. Sıralama www.rundamental.com Loyalty sayfasında her antrenman sonrası güncellenecektir.
  9. Challenge sonunda birinci olan kişiye PUMA antrenman ayakkabısı, Red Bull Challengers kiti ve bir koli Red Bull ürün hediye edilecektir.
  10. Birden fazla kişinin birinci olması durumunda kazanan kişi çekiliş ile belirlenecektir.