Şehri Ateşlemeye Hazır Mısın?

Heyecanla beklediğimiz Ignite İstanbul 10k yarışı bu sene 1 Ekim’de İstanbul’un en güzel 10k rotası Caddebostan’da düzenleniyor.

Bir çoğumuzun 10k’da en iyi derece hedeflediği bu yarışın hazırlık programına 1 Ağustos Salı günü Swissotel The Bosphorus’tan başlayarak yapacağımız koşu + kuvvet antrenmanı ile başlıyoruz.

Antrenman Programı

Antrenman programlarını hazırlarken Milli Atlet Oktay Güneş’in desteğini alarak ileri seviye ve başlangıç seviye 10k olarak iki antrenman planı çıkardık.

 

İki programı da sizlerle paylaşıyoruz. Koşularımıza katılamasanız bile kendiniz uygulayabilirsiniz.

RUNDAMENTAL ekibi olarak ileri seviye 10k programını kendi koşularımıza adapte ederek haftada 2 kez herkesin katılabileceği Ignite İstanbul destekleyici bir koşu programı yaptık. Antrenmanlarda her hafta değişmek üzere çapraz antrenmanlar olarak kuvvet ve hız antrenmanları olacak.

Katılmak için

1 Ağustos’tan itibaren başlayacak olan programda RUNDAMENTAL ile koşup ekibin bir parçası olmak için fırsat bulurken, 10k antrenmanında motivasyonunuzun bu ekiple hep yüksek kalacağını garanti ediyoruz.

Katılmak için rundamental@gmail.com adresine mail atarak bir sonraki koşunun davetiyesini isteyebilirsiniz. Sürekli katılmak isteyenleri mail grubumuza ekleyip, her hafta koşu davetiyelerini düzenli göndereceğiz.

Koşu duyurularını Facebook, Twitter, Instagram, Web sitemiz ve iOS mobil uygulamamızdan takip edebilirsiniz.

Antrenmanlarda harika ödüller var.

PUMA partnerliğinde yaptığımız 8 haftalık antrenman programında, her hafta iki kişiye çekilişle ödül veriyoruz. Hafta içi şehir koşu antrenmanına katılıp antrenman fotoğrafını #RUNDAMENTAL #igniteistanbul etiketleriyle Instagram’da paylaşan iki kişi çekilişle PUMA koşu tshirt’ü hediye ediyoruz.

Büyük ödül olarak, 8 haftalık antrenman programı sonunda toplamda en çok antrenman fotoğrafı paylaşan bir kadın ve bir erkek NETFIT koşu ayakkabısı kazanacak.  1 Ağustos-28 Eylül tarihleri arasında antrenman fotoğraflarını #RUNDAMENTAL #igniteistanbul etiketleriyle Instagram’da en çok paylaşım yapan bir kadın ve bir erkek koşucu, her hafta event sayfasından açıklayacağımız liste ile NETFIT kazanma şansını yakalayacak.