Biz Kimiz?

BİZ KİMİZ?

“İyi insanlar birlikte koşar.”

Bir grup arkadaş olarak 2014’ten bu yana, şehrin kalbi diyebileceğimiz İstanbul rotalarında kolektif ve düzenli koşuyorduk. Aslında bireysel olarak farklı spor geçmişlerine ve tecrübelere sahip olsak da koşu, bizi bir çatı altında tutarak yeni kişilerin de katılımıyla büyük bir aile olmamızı sağladı.

2015, Eylül ayı itibariyle RUNDAMENTAL adı altında bir ekip oluşturup, yeni insanlara da ilham ve motivasyon kaynağı olabileceğimizi, birlikte fiziksel ve zihinsel sınırlarımızı zorlayabileceğimizi düşündük; ve işte buradayız.

“Sadece koşmuyoruz.”

RUNDAMENTAL ailesindeki herkes yaratıcı ve vizyon sahibi. Çok gülüyoruz, eğleniyoruz, koşuyoruz, yoruluyoruz, seyahat ediyoruz, yine koşuyoruz ve durmuyoruz.

“Ne demişler? En güzel fikirler koşarken çıkagelir.”

RUNDAMENTAL olarak amacımız, her biri bizim için aslında ayrı bir ‘macera’ olan yeni projeler yaratarak, koşunun bizler için aslında spor değil yaşam tarzı ve ayrı bir kültür olduğunu göstermek, özendirmek istiyoruz. Tüm bunların ötesinde bir süredir çalışmalarına başladığımız, Türkiye’deki genç atletleri maddi ve manevi destekleyerek beraber başarmayı ve atletizme olan farkındalığı arttırmayı planlıyoruz.